USD
EURO
ALTIN

Milli Eğitim Müdürü Karakeçili öğrencilerle buluştu

Yüz yüze eğitimlerin başlaması ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Karakeçili okul ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir araya geldi. Abdurrahim ALTUN BOZOVA- Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili,Şube Müdürü Orhan Barca ile Mehmet Samursakile okul ziyaretinde bulundu. Okul ziyaretleri kapsamında ilçemizde bulunan Pınar İlkokulu, Atatürk Ortaokulu , Hz Aişe İmam Hatip Ortaokulu,Bozova İmam Hatip […]

Milli Eğitim Müdürü Karakeçili öğrencilerle buluştu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Yüz yüze eğitimlerin başlaması ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Karakeçili okul ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir araya geldi.

Abdurrahim ALTUN

BOZOVA- Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili,Şube Müdürü Orhan Barca ile Mehmet Samursakile okul ziyaretinde bulundu. Okul ziyaretleri kapsamında ilçemizde bulunan Pınar İlkokulu, Atatürk Ortaokulu , Hz Aişe İmam Hatip Ortaokulu,Bozova İmam Hatip Ortaokulu ve Bozova Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler.Okul ,kurum ve kurs ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili, okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.Daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili,burada öğretmenlerle sohbet ederek ve görüş, önerilerini dinleyerek “Gücümüz yettiğince kurslarımızı ve okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili, okullarımızda yürüttüğü çalışmalarından dolayı okul idarelerine ve öğretmenlere teşekkür etmesi ile ziyaretini sona erdirdi.

FACEBOOK YORUMLARI