USD
EURO
ALTIN

VALİ HASAN ŞILDAK BOZOVA’DA

  Vali Hasan Şıldak ilçe gezilerine ara vermeden sürdürmeye devam ediyor. Önceki gün öğleden sonra Bozova ilçesine gelerek çeşitli gezi ve incelemelerde bulunan vali Şıldak, Bozova temaslarında ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ile başladı.   Fuat ARSLAN Vali Hasan Şıldak, önceki gün  sabah saatlerinde gerçekleştirilen 23 Nisan kutlamalarının ardından Bozova ilçesine geçerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.İlçe […]

VALİ HASAN ŞILDAK BOZOVA’DA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

  • Vali Hasan Şıldak ilçe gezilerine ara vermeden sürdürmeye devam ediyor. Önceki gün öğleden sonra Bozova ilçesine gelerek çeşitli gezi ve incelemelerde bulunan vali Şıldak, Bozova temaslarında ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ile başladı.

 

Fuat ARSLAN

Vali Hasan Şıldak, önceki gün  sabah saatlerinde gerçekleştirilen 23 Nisan kutlamalarının ardından Bozova ilçesine geçerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.İlçe ziyaretlerine önem veren ve adeta Şanlıurfa’yı adım adım dolaşan Vali Hasan Şıldak’ın yoğun mesaisi dün de devam etti. Sabah saatlerinde Haliliye 2002 Vakıflar İlkokulu’nda minik öğrencilerin hazırladığı 23 Nisan gösterilerini izleyen Vali Şıldak, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile birlikte öğle saatlerinde Bozova’ya gitti. İlk olarak ilçede üretim yapan Akgün Tekstil Fabrikasını ziyaret eden Vali Şıldak, üretim bandının ilçelere yayılması ile istihdama ve o ilçenin ekonomisine değer katıldığını söyledi. Daha sonra ilçe merkezindeki Atatürk Caddesinde esnafı ziyaret eden ve ‘Hayırlı İşler’ dileklerinde bulunan Vali Şıldak, vatandaşlarla da bol bol sohbet ederek turizme yönelik beklentileri dinledi.

VALİ ŞILDAK BOZOVALI GENLERİ TEBRİK ETTİ

Vali Şıldak’ın ilçede bir sonraki durağı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Kayıkhane ve Kano Tesisleri oldu. Tesisleri inceleyen Vali Şıldak, su sporlarında çeşitli başarılar elde eden Bozovalı gençleri kutladı. Kano branşında dereceye giren sporcularla bir araya gelen Vali Şıldak, gençlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da tebrik etti. Kayıkhane ve Kano Tesislerinin hizmete girmesi ile birlikte Şanlıurfa’da kano spor dalında gelişmenin hızlanacağını dile getirerek bu alandaki çalışmalara kapsamlı olarak destek vereceklerini belirten Vali Şıldak, Bozova’nın su sporları alanında önemli bir çekim merkezi haline geleceğini ifade etti. Ardından Bozova Devlet Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ‘Geçmiş Olsun’ dileklerini ileten Vali Şıldak, temaslarını Şanlıurfa-Adıyaman karayolu üzerinde yapımı bitmek üzere olan Karababa Köprüsü alan incelemesi ile tamamladı.Ulaşımda Şanlıurfa ile Adıyaman arasında yüksek standartta bir geçiş sağlayacak olan Karababa Köprüsünün şimdiden hayırlı olmasını dileyen Vali Şıldak, akşam saatlerinde şehir merkezine döndü.

FACEBOOK YORUMLARI