USD
EURO
ALTIN

Bağımlılıkla mücadele hassasiyeti sürüyor

Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi.Emniyet ve Jandarma ekipleri il merkezi ile 13 ilçenin tümünde denetim ve operasyonlarına aralıksız devam ederken, bağımlı kişilerin tedavisine yönelik başarılı sonuçlarla gündeme gelen Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi. Vali Hasan Şıldak başkanlığında gerçekleştirilen ‘Uyuşturucu İle Mücadele’ toplantısında Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum […]

Bağımlılıkla mücadele hassasiyeti sürüyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi.Emniyet ve Jandarma ekipleri il merkezi ile 13 ilçenin tümünde denetim ve operasyonlarına aralıksız devam ederken, bağımlı kişilerin tedavisine yönelik başarılı sonuçlarla gündeme gelen Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi.

Vali Hasan Şıldak başkanlığında gerçekleştirilen ‘Uyuşturucu İle Mücadele’ toplantısında Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi.Emniyet ve Jandarma ekipleri il merkezi ile 13 ilçenin tümünde denetim ve operasyonlarına aralıksız devam ederken, bağımlı kişilerin tedavisine yönelik başarılı sonuçlarla gündeme gelen Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum Projesinin ilk sonuçları değerlendirildi.Vali Hasan Şıldak’ın her aşamasını birebir takip ettiği projenin daha da geniş kitlelere ulaştırılması yönünde talimat veren Vali Şıldak, düzenlenen toplantının ardından yaptığı değerlendirmesinde “Uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele etmek, bağımlı hale gelmiş gençlerimizi bu durumdan kurtararak topluma kazandırmak için uygulamaya başladığımız proje çalışmasının ilk sonuçlarını değerlendirdik. Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum isimli Şanlıurfa’da uyuşturucuyla mücadele konusunda yürütülen en kapsamlı proje çalışması hızla ilerliyor. Uyuşturucuya karşı mücadeleyi sadece polisiye tedbirlerle yürütmüyor, aynı zamanda en geniş anlamda sosyal bir projeyle de destekliyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın da iş birliğine ihtiyacımız var. Bağımlılıktan kurtarma adına ilk ikna çalışmasında ailelerin önemi çok önemli. Bu konudaki çalışmalara bütün duyarlı ailelerimizi bekliyoruz” dedi.(Haber MERKEZİ)

FACEBOOK YORUMLARI