USD
EURO
ALTIN

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘Bozova GAP’ın bodrumudur’

Mustafa AÇIKGÖZ BOZOVA- Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Bozova ilçemiz gerek konum itibari ile gerekse turizm ve coğrafi olarak önemli bir yere sahiptir. İlçemiz bölgenin ve GAP’ın bodrumudur. İnşallah ilçemizde yapacağımız yeni hizmetlerle ile birlikte turizm cenneti haline getireceğiz. İlçemizde gerek Büyükşehir Belediyemiz ile gerekse kendi proje ve çalışmalarımızla kısa bir süre içerisinde adeta şahlandıracağız. […]

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy;	‘Bozova GAP’ın bodrumudur’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mustafa AÇIKGÖZ

BOZOVA- Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Bozova ilçemiz gerek konum itibari ile gerekse turizm ve coğrafi olarak önemli bir yere sahiptir. İlçemiz bölgenin ve GAP’ın bodrumudur. İnşallah ilçemizde yapacağımız yeni hizmetlerle ile birlikte turizm cenneti haline getireceğiz. İlçemizde gerek Büyükşehir Belediyemiz ile gerekse kendi proje ve çalışmalarımızla kısa bir süre içerisinde adeta şahlandıracağız. Şanlıurfa il genelindeki halkımızı Bozova ilçemizi özellikle yaz aylarında gerek gezi amaçlı gerekse turizm için bekliyoruz’ dedi. İl Başkanı Bahattin Yıldız ise, ‘Bozova ilçemiz ÇATAK tesisleri ap ayrı bir güzelliğe sahiptir. Çatak tesislerinde başta büyükşehir belediyemiz ile Bozova belediyemizin yapacakları yeni proje ve hizmetlerle ayrı bir öneme taşıyacaklardır. Bozova ilçemizde batıdaki sahil illerimize göre çok temiz ve berak bir suya sahiptir. Bozova ilçemiz turizm açısından adeta bölgenin cennetidir. Bu cennetti başta Şanlıurfa halkımıza tanıtmak ve halkımızın buraya daha sık sık gelmeleri içinde özelikle çatak bölgesinde yeni proje ve çalışmalarla ihya edilecektir’ dedi.

BAŞKAN AKSOY İLÇEMİZİN GÜZELLİKLERİNİ TANITMALIYIZ

Bozova Belediye başkanı Suphi Aksoy Şanlıurfa il merkezinde yerel basın ile birlikte Cuma günü önce çatak tesislerinde daha sonra ise belediyede bir araya gelerek gerek belediyenin hizmetlerini gerekse kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında brifing verdi. Brifingde göre geldiği ilk günden bugüne kadar yapılan hizmetleri anlatıldığı brifingi Selim Şahin tarafından anlatıldı. Yerel basına verilen brifingin ardında bir açıklamada bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ‘ basına ayrı bir önem veriyoruz. Gerek ilçemizin tanıtımında olsun gerekse belediye olarak yaptığımız hizmetleri en iyi şekilde anlatacakları merci basınımız ve medyadır. Medyamızla sürekli olarak iç içe olacağız’ dedi.

FACEBOOK YORUMLARI