USD
EURO
ALTIN

Vekil Açanal çalışmaları takdir etti

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Zemzem Gülender Açanal geçtiğimiz hafta Bozova ilçesinde yapmış olduğu ziyaretlerde Bozova Belediyesinin kısa sürede hayata geçirdiği proje ve çalışmaları takdirle karşıladı. Özel HABER BOZOVA- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, geçtiğimiz hafta içinde Bozova ilçesine yapmış olduğu ziyaretin ilk durağı Bozova AK Parti İlçe teşkilatı oldu. Teşkilatla bir araya gelen […]

Vekil Açanal çalışmaları takdir etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Zemzem Gülender Açanal geçtiğimiz hafta Bozova ilçesinde yapmış olduğu ziyaretlerde Bozova Belediyesinin kısa sürede hayata geçirdiği proje ve çalışmaları takdirle karşıladı.

Özel HABER

BOZOVA- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, geçtiğimiz hafta içinde Bozova ilçesine yapmış olduğu ziyaretin ilk durağı Bozova AK Parti İlçe teşkilatı oldu. Teşkilatla bir araya gelen Milletvekili Açanal burada İlçe Başkanı ve ilçe yönetimi ile görüşmesinin ardında Belediye binasına geçti. Belediye geçişinde kapıda milletvekilini Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye çalışanları karşıladı. Başkanlık makamında kısa sohbetin ardında Belediye Meclis salonuna geçen Milletvekili Açanal’a ve tüm katılımcılara Belediye tarafından 2,5 yılda yapılan hizmetler slayt halinde sunuldu.

2,5 YILDA YÜZDE 70’LİK PROJELER TAMAMLANDI

Belediye Başkanı Suphi Aksoy,2019 yerel seçimleri çalışmasında seçilmesi ile birlikte yapacağı ve hayata geçireceği hizmetlerin yüzde 70’lik kısmını tamamlandığı görüldü. Bozova Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Suphi Aksoy, ‘2,5 yılda verdiğimiz sözleri hemen hemen hepsini yerine getirdik. Projelerimizin yanı sıra ilçemizin en büyük sorunu olan istihdama yönelik olarakta 2 fabrikayı ilçemize kazandırıyoruz. İstihdama yönelik olarak kısa bir süre sonra faaliyete geçecek olan Ayakkabı fabrikasında ilk etapta 200 kişiye istihdam sağlayacağız. Bunun yanı sıra yine ilçemizde kazandıracağımız tekstil fabrikasında da en az 400 kişiye istihdam sağlayacağız’ dedi.

HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Bozova belediyesinin 2,5 yılda ilçe genelinde yapmış olduğu hizmetler için Belediye başkanı Suphi Aksoy başta olmak üzere belediye çalışanlarına teşekkür eden vekil Açanal, kısa sürede böylesi önemli projeleri hayata geçirmek kolay değildir. Belediye Başkanlığı ziyaretinde İlçe Başkanı Süleyman Deveci, Kadın Kolları Başkanı Meral Kaya ve Gençlik Kolları başkanı Recep Çetintaş’ta eşlik etti.

FACEBOOK YORUMLARI