USD
EURO
ALTIN

Tekstil fabrikası için ilk kazma vuruldu

Bozova belediyesi tarafından ilçeye istihdam için daha önce ihalesini yapmış olduğu Tekstil fabrikasının temeli için ilk kazma vuruldu. Fuat ARSLAN BOZOVA- Bozova belediyesi ilçenin her alanda gelişmesi için tüm çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken, ilçeye kazandıracağı Tekstil fabrikası için ilk kazmayı vurduğu öğrenildi. Kısa süre içerisinde temeli atılması beklenen Tekstil fabrikasının da tamamlanması ile birlikte özellikle […]

Tekstil fabrikası için ilk kazma vuruldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Bozova belediyesi tarafından ilçeye istihdam için daha önce ihalesini yapmış olduğu Tekstil fabrikasının temeli için ilk kazma vuruldu.

Fuat ARSLAN

BOZOVA- Bozova belediyesi ilçenin her alanda gelişmesi için tüm çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken, ilçeye kazandıracağı Tekstil fabrikası için ilk kazmayı vurduğu öğrenildi. Kısa süre içerisinde temeli atılması beklenen Tekstil fabrikasının da tamamlanması ile birlikte özellikle istihdama yönelik olarak büyük bir eksikliğin daha giderilmiş olacağı öğrenildi. Tekstil fabrikasının tamamlanması ile birlikte ilk belirlemelere göre 400 kişiye istihdam sağlanacağı öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLARI