USD
EURO
ALTIN

Sahil Yolu projesi tamam

Belediye Başkanı Suphi Aksoy, seçim çalışmaları arasında yer alan sahil yolu projesini hayata geçiyor. Önümüzdeki günlerde ihalesi yapılması beklenen sahil yolu projesi kısa sürede tamamlanması bekleniliyor. Özel HABER BOZOVA- Turizm açısından Bozova’nın çehresini değiştirecek en büyük projelerden biri olan Sahil yolu projesi hayata geçiriliyor. Belediye Başkanı Suphi Aksoy seçim çalışmalarında Bozova’nın kaderini değiştirecek olan en […]

Sahil Yolu projesi tamam
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Belediye Başkanı Suphi Aksoy, seçim çalışmaları arasında yer alan sahil yolu projesini hayata geçiyor. Önümüzdeki günlerde ihalesi yapılması beklenen sahil yolu projesi kısa sürede tamamlanması bekleniliyor.

Özel HABER

BOZOVA- Turizm açısından Bozova’nın çehresini değiştirecek en büyük projelerden biri olan Sahil yolu projesi hayata geçiriliyor. Belediye Başkanı Suphi Aksoy seçim çalışmalarında Bozova’nın kaderini değiştirecek olan en büyük projelerden biri olan Sahil Yolu projesi önümüzdeki ay içerisinde ihalesi yapılacağı müjdesi verildi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Bozova ilçesine gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Sahil yolu projesi için gerekli desteği sağlayacaklarını belirtti.

BAŞKAN AKSOY BİR PROJEYİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR

Belediye Başkanı Suphi Aksoy geldiği günden bu yana Bozova ilçe merkez ve kırsal mahallelerinde gelişim projelerini bir bir hayata geçiriyor. Seçim çalışmalarında Bozova ilçesine en büyük projelerden biri olan Sahil Yolu Projesi nihayet hayata geçiriliyor. Şanlıurfa Büyükşehir belediyesinin destekleri ile hayata geçirilecek olan Sahil yolu projesi ile birlikte bir hayal daha gerçekleşmiş olacak.

FACEBOOK YORUMLARI