USD
EURO
ALTIN

Her ilçe hak ettiği hizmeti büyükşehir’den alıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehirin felsefesi, yaklaşımı, çalışma ilkesi gereği tüm ilçelere hak ettiği hizmeti verdiğini belirtti.Şanlıurfanın Eyyübiye ilçesinde Büyükşehirin yaptığı çalışmaları Meclis Üyeleriyle birlikte inceleyen Başkan Çiftçi, mevsim şartların zorluğuna rağmen çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade etti.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Eyyübiye’nin Yenice mahallesinde yapılan Turkuaz konutlarının yol asfaltlama […]

Her ilçe hak ettiği hizmeti büyükşehir’den alıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehirin felsefesi, yaklaşımı,

çalışma ilkesi gereği tüm ilçelere hak ettiği hizmeti verdiğini belirtti.Şanlıurfanın Eyyübiye ilçesinde Büyükşehirin yaptığı çalışmaları Meclis Üyeleriyle birlikte inceleyen Başkan Çiftçi, mevsim şartların zorluğuna rağmen çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade etti.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Eyyübiye’nin Yenice mahallesinde yapılan Turkuaz konutlarının yol asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Nihat Çiftçi;;Edessa Konutları (Turkuaz evleri) Belediyelerimiz tarafında daha önce başlanılan projelerdir. Kanalizasyon, su ve yolu yoktu. Bu yıl programa almıştık. Vatandaşımız içinde ikamet ediyor. Mevsimin şartları zorlamasına rağmen vatandaşa vermiş olduğumuz taahhüdü yerine getirdik. İçme suyunu, alt yapısını, kanalizasyonunu yaptırdık. Bu bölgede bulunan çöp merkezinin mantolamasını da yaparak etrafa kötü koku yayılmasının önüne geçtik. Sitenin 2. Kmlik yolunun asfaltını bitirdik. Buradaki vatandaşımıza hayırlı hizmetolsun; dedi.

HER İLÇE HAK ETTİĞİ HİZMETİ BÜYÜKŞEHİRDEN ALIYOR;

İlçedeki çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Çiftçi ve beraberindekiler Eyyüpkent mahallesinde yapımı süren modern semt pazarının inşaat çalışmalarını denetledi. Yapılacak modern semt pazarı ile bölgenin ihtiyacına cevap verebilecek bir yatırım olduğunu belirten Başkan Nihat Çiftçi; Eyyübiye ilçemizin Eyüpkent mahallesinde başlatmış olduğumuz semt pazarını hızlı bir şekilde bitirerek Eyyübiye ilçemize kazandıracağız. Şimdiden hayırlı olsun. Daha bir çok hizmet gelecek. Buradan vatandaşımıza sabırlı olmalarını diliyorum. Çalışmalar plan ve program dahilinde yapılıyor. Büyükşehirin felsefesi, yaklaşımı, çalışma ilkesi gereği her ilçe hak ettiği hizmeti Büyükşehir'den alıyor. Onun için 2017 yılını da programlıyoruz. 2016 yılı çok zor bir yıldı, ancak belediye olarak çok başarılı geçirdiğimizi söyleyebiliriz. 2017 yılı daha bir hizmet, proje, atak yılı olacak dedi.

FACEBOOK YORUMLARI