USD
EURO
ALTIN

Fide almak isteyen çiftçilere duyuru

Bozova Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ziraat Odası başkanlığınca müşterek olarak hazırlanan GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığınca desteklenen Meyveciliğin geliştirilmesi projesi kapsamında fide isteyen tüm çiftçilere duyuru yapıldı. Fuat ARSLAN BOZOVA- Bozova Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü,  Ziraat Odası Başkanlığı’nca müşterek hazırlanan ve GAP KALKINMA İDARESİ BASKANLIGINCA desteklenen %70 hibeli Bozova’da Meyveciliğin Geliştirilmesi […]

Fide almak isteyen çiftçilere duyuru
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Bozova Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ziraat Odası başkanlığınca müşterek olarak hazırlanan GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığınca desteklenen Meyveciliğin geliştirilmesi projesi kapsamında fide isteyen tüm çiftçilere duyuru yapıldı.

Fuat ARSLAN

BOZOVA- Bozova Kaymakamlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü,  Ziraat Odası Başkanlığı’nca müşterek hazırlanan ve GAP KALKINMA İDARESİ BASKANLIGINCA desteklenen %70 hibeli Bozova’da Meyveciliğin Geliştirilmesi Projesi kapsamında sarı sertifikalı ve tüplü: fıstık fidanı( bıttım), zeytin fidanı( gemlik), badem fidanı(feraggnes), ceviz fidanı( chandler), nâr fidanı( hicaz), bursa şeftali fidanı ve elma fidanı dağıtacağız.  Projeden yararlanmak isteyenler Bozova İlce Tarim ve Orman Müdürlüğünce açılan hesaba Fidan başına 3 Tl yatırmak kaydıyla (1000 adete kadar alabilirler) projeden yararlanacaklar.Banka dekontu ve dikimini yapacağı tarlanın varsa tapusu , kira ise kiralama sözleşmesini ilçe Tarım ve Orman Müdürüne vermeleri gerekmektedir. Meyve fidanlarının ocak ayında dağıtılması bekleniliyor. .

FACEBOOK YORUMLARI