USD
EURO
ALTIN

Cevheri’den teşekkür ziyareti

Abdullah POLAT BOZOVA- 16 Nisan Referandum seçimi sonrasında geçtiğimiz hafta Bozova ilçesine gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, başta İlçe Teşkilatı olmak üzere Kamu kurum ve kuruluşları STK odalarını ve esnafı ziyaret ederek teşekkürde bulundu. Yapılan ziyaretler sonrasında Cevheri. ‘Bozova referandumda üzerine düşeni fazlası ile yerine getirmiştir. İlçemizdeki tüm halkımızı ülkemizin istikrarı ve […]

Cevheri’den teşekkür ziyareti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Abdullah POLAT

BOZOVA- 16 Nisan Referandum seçimi sonrasında geçtiğimiz hafta Bozova ilçesine gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, başta İlçe Teşkilatı olmak üzere Kamu kurum ve kuruluşları STK odalarını ve esnafı ziyaret ederek teşekkürde bulundu. Yapılan ziyaretler sonrasında Cevheri. ‘Bozova referandumda üzerine düşeni fazlası ile yerine getirmiştir. İlçemizdeki tüm halkımızı ülkemizin istikrarı ve geleceği için sandık başına giderek oyunu kullanmıştır. Vekiller olarak bizde hükümetimizin vereceği desteklerle Bozova ilçemize gerekli tüm hizmetleri sunma adına gece gündüz demeden çalışacağız. Bozovalı hemşerilerimiz geçmişte olduğu gibi bugünde yarında sürekli olarak devletinin yanında olmayı kendisine yer edinmiştir. Ülkemizin istikrarı ve Bozova ilçemizin kalkınması içinde bizlerde elimizden gelen tüm gayretleri yerine getireceğiz’ dedi.

ESNAFLARI UNUTMADI

Bozova’ya geçtiğimiz hafta içinde gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Bozova kent merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyaret sonrasında ise Bozova Esnaf ve Sanatkarlar Odasına geçen Cevheri burada Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nihat Satıcı ve oda yöneticileri ile kısa da olsa sohbet etti. Sohbette Bozova sorunları ve Esnafların sıkıntıları dile getirildi. Ziyarette İlçe Başkanı Av. Mehmet Akgün, Bozova Ziraat Oda Başkanı Suphi Aksoy’da yer aldı.

SONY DSC

FACEBOOK YORUMLARI