USD
EURO
ALTIN

BÜYÜKŞEHİR, GİTMEDİK YER BIRAKMIYOR

Büyükşehir Belediyesi ekipleri kış aylarında uygun günleri fırsat bilerek asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa tarihinin en büyük asfalt atağını hayata geçiren Büyükşehir ekipleri, son olarak Eyyübiye ilçesine bağlı Büyük Hancığaz mahallesindeki yolları asfaltla buluşturdu.Her yıl asfalt atağını bir çıta daha ileriye taşıyarak hedef büyüten Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçe ve bin 411 mahalleye hizmet götürmeye devam ediyor. […]

BÜYÜKŞEHİR, GİTMEDİK YER BIRAKMIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Büyükşehir Belediyesi ekipleri kış aylarında uygun günleri fırsat bilerek asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa tarihinin en büyük asfalt atağını hayata geçiren Büyükşehir ekipleri, son olarak Eyyübiye ilçesine bağlı Büyük Hancığaz mahallesindeki yolları asfaltla buluşturdu.Her yıl asfalt atağını bir çıta daha ileriye taşıyarak hedef büyüten Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçe ve bin 411 mahalleye hizmet götürmeye devam ediyor. Büyükşehir ekipleri son olarak Eyyübiye ilçesine bağlı Büyük Hancığaz mahallesinde yoğun bir asfaltlama çalışması başlattı.Çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,Halkımızın rızasını ve duasını aldığımız için mutluyuz’dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ: SORUNLARI GEÇİCİ OLARAK DEĞİL, KALICI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜYORUZ

Temaslarının ardından bir değerlendirme yapan Başkan Çiftçi, Eyyübiye ilçesine bağlı Büyük Hancığaz mahallemizde asfaltlama ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Vatandaşımız en doğal hakları olan hizmeti istiyor ve Büyükşehir kadroları halkının hak ettiği hizmeti kendisine ulaştırmak için yoğun çaba içerisinde. Bin 411 mahallesine ulaşmayı hedef edinen Büyükşehir kadroları dur durak demeden çalışıyor. Sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor. Ömürlük işler yapılıyor. Her zaman dediğimiz gibi Şanlıurfalı halkımız hizmetin en iyisine layıktır dedi.

EYYÜBİYE TARİHİNDE İLK DEFA 50 METRE GENİŞLİĞİNDE YOL YAPILIYOR

Eyyübiye ilçesi genelindeki çalışmalara da değinen Başkan Çiftçi, Eyyübiye’ye çok güzel bulvarlar açıldı. Yine Akçakale yol genişletilmesi Eyyübiye için yine tarihi bir çalışmadır. Mevcut bulvarı 50 metreye çıkarıyoruz. Herkesin yapabileceği bir hizmet değil. Herkes konuşuyor ama hizmeti Büyükşehir gerçekleştiriyor. AK Belediyeciliğin örneğini gösterdik.Allah’a şükürler olsun söz verdiğimiz şekilde her noktada bulunduk. Halkımızın rızasını ve duasını aldığımız için mutluyuz diye konuştu.

MUHTAR BÜYÜK: SORUNUMUZ ORTADAN KALKTI

Uygulamadan dolayı tüm Büyükşehir kadrolarına teşekkür eden Büyük Hancıgaz Mahalle Muhtarı Cuma Büyük ise, Mahallemize ilk defa sıcak asfalt çalışması yapıldı. Sorunumuz kalıcı olarak çözüme kavuşmuş oldu. Başkanımız Nihat Çiftçi nezdinde tüm ekibine teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.Başkan Çiftçi, bölgedeki çalışmaları incelemesinin ardından şehrin diğer mahallelerindeki uygulamaları denetlemek üzere alandan ayrıldı.(Haber MERKEZİ)

FACEBOOK YORUMLARI