USD
EURO
ALTIN

Bozova’ya tarihinde ilk kez beton yol

Cumhuriyet tarihinde “ilklere ve enlere” imza atan Büyükşehir Belediyesi, hizmet çıtasını her geçen gün artırıyor. Tüm ilçelerde başlattığı “Beton Yol Uygulaması” kapsamında Bozova’da ilk kez beton yol çalışması başladı.Şanlıurfa ve ilçelerinde 3 yıllık hizmet süreci kapsamında 550 kilometre beton yol uygulamasını hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde 13 ilçenin tümünde beton yol döküm işine başladı.Şanlıurfa’da yol […]

Bozova’ya tarihinde ilk kez beton yol
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhuriyet tarihinde “ilklere ve enlere” imza atan Büyükşehir Belediyesi, hizmet çıtasını her geçen gün artırıyor. Tüm ilçelerde başlattığı “Beton Yol Uygulaması” kapsamında Bozova’da ilk kez beton yol çalışması başladı.Şanlıurfa ve ilçelerinde 3 yıllık hizmet süreci kapsamında 550 kilometre beton yol uygulamasını hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde 13 ilçenin tümünde beton yol döküm işine başladı.Şanlıurfa’da yol sorununa kalıcı çözümler getirmek amacıyla beton yol uygulaması başlatan Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına titizlikle devam ediyor. Bu yıl mevsim şartlarının uygun olmasını fırsat bilerek çalışmalarına hızlı başlayan Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü Ekipleri, bir yandan Halfeti’de Sırataşlar, Dergili ve Yukarıgöklü kırsal mahallerinde beton yol dökümü yaparken diğer yandan ise Bozova’da çalışmalarını yürütüyor.

BOZOVALILARIN BETON YOL SEVİNCİ

Grup yolunun daha önce çamur ve çukurdan geçilmediğini ifade eden Bozovalılar, “Daha önce yolumuz toz, topraktı. Bugün ise yapılıyor. Ancak biz bu yol yapılmadan önce çok çile çektik. Şuanda bu yolun yapılmasından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI