USD
EURO
ALTIN

Bozova ŞUSKİ anında müdahale etti

Bozova ilçe merkezinin en kalabalık caddesi olan sanayi caddesinde yaşanan kanal tıkanmaya anında müdahalede bulunan Bozova ŞUSKİ ekipleri sorunu zamanında giderdikleri öğrenildi. Özel HABER BOZOVA-Bozova ŞUSKİ Ekipleri Bozova ilçe merkezi başta olmak üzere tüm kırsal mahallelerde başta içme suyu sorunu başta olmak üzere kanalizasyon ve diğer sorunları anında giderme adına günün 24 saati görevde oldukları […]

Bozova ŞUSKİ anında müdahale etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • Bozova ilçe merkezinin en kalabalık caddesi olan sanayi caddesinde yaşanan kanal tıkanmaya anında müdahalede bulunan Bozova ŞUSKİ ekipleri sorunu zamanında giderdikleri öğrenildi.

Özel HABER

BOZOVA-Bozova ŞUSKİ Ekipleri Bozova ilçe merkezi başta olmak üzere tüm kırsal mahallelerde başta içme suyu sorunu başta olmak üzere kanalizasyon ve diğer sorunları anında giderme adına günün 24 saati görevde oldukları öğrenildi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Bozova ilçe merkezinin en kalabalık caddesi olan sanayi caddesinde yaşanan kanal tıkanma sorununu anında çözüme kavuşturdukları öğrenildi. Bunun yanı sıra yine her mahalle vatandaşların ihbarlarını anında cevap vererek halka daha iyi hizmet sunma adına çalıştıkları öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLARI