USD
EURO
ALTIN

Bozova Kitap Fuarı açıldı

FM Yayıncılık tarafından Bozova kent meydanı parkında geçtiğimiz Cuma günü açılan kitap fuarı, tüm kitap severlerin hizmetine açıldı. 10 gün açık olacak kitap fuarında tüm kitap severlerin davet edildiği öğrenildi. İbrahim Halil KUŞ BOZOVA-Bozova her alanda olduğu gibi her zaman yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz hafta FM Yayıncılık tarafından Bozova Kent Merkezi parkında açılışı […]

Bozova Kitap Fuarı açıldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • FM Yayıncılık tarafından Bozova kent meydanı parkında geçtiğimiz Cuma günü açılan kitap fuarı, tüm kitap severlerin hizmetine açıldı. 10 gün açık olacak kitap fuarında tüm kitap severlerin davet edildiği öğrenildi.

İbrahim Halil KUŞ

BOZOVA-Bozova her alanda olduğu gibi her zaman yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz hafta FM Yayıncılık tarafından Bozova Kent Merkezi parkında açılışı yapılan 1.kitap fuarı tüm kitap severleri bekliyor. Bozova Belediyesi sponsorluğunda açılışı geçtiğimiz Cuma günü yapılan kitap fuarı açılışına Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, AK parti İlçe Başkanı Süleyman Deveci, AK parti Gençlik kolları Başkanı Recep Çetintaş, Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili, ve tüm kitap severler katıldı. 1. Kitap fuarını açan FM Yayıncılık sorumlusu Muhuttin Uymaz, ‘Bu yıl ilk kez Bozova ilçemizde açmış olduğumuz kitap fuarında bize sponsor olan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a ve desteklerini esirgemeyen Gençlik kolları Başkanı Recep Çetintaş’a ve desteği olan herkese şahsım ve yayıncılık adına teşekkür ediyorum. Özellikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Fuarın açılmasında her türlü desteği bize sağlayan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a ayrıca teşekkür ediyorum. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran yine Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Deveci,İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Nurullah Karakeçili, Bozova Belediye Başkan Yardımcısı Abdusselam Öncü,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Recep Çetintaş, ve tüm Bozova halkına teşekkür ediyorum’ dedi. Yeni Kent meydanı parkında açılan 1.Kitap günleri 24 Eylül tarihine kadar açık kalacak.

FACEBOOK YORUMLARI