USD
EURO
ALTIN

Bozova belediyesinden aşure ikramı

Mustafa AÇIKGÖZ BOZOVA- Bozova Belediyesi tarafından Muharrem ayı munasebetiyle 2 bin kişiye aşure ikramı yapıldı. Aşure etkinliği çerçevesinde düzenlenen aşure dağıtım törenine Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkanı Zekeriya Göker, tüm katılımcılara kendi elleriyle ikramda bulunurken, etkinlikte bir açıklamada da bulundu. Göker, ‘belediye olarak hizmetler günün 24 saati yapılıyor ve yapılmaya da devam edecektir. Bozova ilçemiz […]

Bozova belediyesinden aşure ikramı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mustafa AÇIKGÖZ

BOZOVA- Bozova Belediyesi tarafından Muharrem ayı munasebetiyle 2 bin kişiye aşure ikramı yapıldı. Aşure etkinliği çerçevesinde düzenlenen aşure dağıtım törenine Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkanı Zekeriya Göker, tüm katılımcılara kendi elleriyle ikramda bulunurken, etkinlikte bir açıklamada da bulundu. Göker, ‘belediye olarak hizmetler günün 24 saati yapılıyor ve yapılmaya da devam edecektir. Bozova ilçemiz hizmet noktasında gelmesi gereken noktaya gelecektir. Belediye olarak 6 mahallemize taziye evleri başta olmak üzere semt sahaları ve diğer hizmetler aralıksız olarak sürecektir. Bozova’yı ve Bozova halkını seviyoruz. Halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden tüm imkanlarımızı seferber ederek projeli bir şekilde çalışıyoruz’ dedi.

ESNAFA AŞURE İKRAMI

Bozova belediyesi tarafından yapılan aşure ikramına katılamayan esnaflara da yine Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkanı Zekeriya Göker, tüm çarşı esnafını ziyaret ederek aşure ikramında bulundu.

EN ÇOK ÇOCUKLAR SEVİNDİ

Bozova belediyesi tarafından dağıtılan aşure ikramına en çok çocuklar sevindi. Çok amaçlı toplantı salonun önünde dağıtılan aşure ikramına büyükler kadar çocuklarda sevindi. Aşureyi alabilmek için adeta birbirleriyle yarışan çocukları unutmayan Kaymakam ve Belediye Başkanı Göker, ilk önce çocuklara ikram edilmesi için talimat vererek onların daha da sevinmelerini sağladı.

FACEBOOK YORUMLARI