USD
EURO
ALTIN

Bozova Belediyesi Sokak hayvanlarını unutmadı

Bozova Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden 17 günlük tam kapanma döneminde sokak hayvanlarını besleme çalışmasına devam ediyor. Bu kapsamda Bozova Kent merkezindeki Park ve Bahçeler başta olmak üzere kentin birçok noktasında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama verilirken, kapanma süresince mama dağıtılacak.Bozova Belediyesi,Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatları doğrultusunda sokak hayvanlarının yanında olacaklarını belirtirken, “Kentimizde […]

Bozova Belediyesi Sokak hayvanlarını unutmadı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bozova Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden 17 günlük tam kapanma döneminde sokak hayvanlarını besleme çalışmasına devam ediyor. Bu kapsamda Bozova Kent merkezindeki Park ve Bahçeler başta olmak üzere kentin birçok noktasında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama verilirken, kapanma süresince mama dağıtılacak.Bozova Belediyesi,Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatları doğrultusunda sokak hayvanlarının yanında olacaklarını belirtirken, “Kentimizde yaşayan can dostlarımızın sağlığı ve beslenmesi için daima çalışmalarımızı sürdüreceğiz’denildi.
SAHİPSİZ DEĞİLLER BİZE EMANETLER
Bozova Belediyesi ekipleri de kapanma sürecinde patili dostların aç kalmamaları için yoğun bir mesai yapıyor. Düzenli aralıklarla kuru mama ve yem bırakan ekipler ayrıca, sokak hayvanlarının yaşam alanlarına yerleştirdikleri su kaplarındaki suları yeniliyor. Ekipler çalışmalarını ayrıca, doğada bizimle birlikte yaşayan sokak hayvanların sahipsiz olmadıkları ve bize emanet olduklarını bir kez daha dile getirilirken, Sevimli dostlarımız sahipsiz değiller, bizlere emanetler. Dostlarımıza destek olmak ve yardım etmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz” denildi.

FACEBOOK YORUMLARI