USD
EURO
ALTIN

Bozova Belediyesi Amatör kulüplere sponsor oldu

ASKF 2.Amatörde mücadele verecek olan takımlara Bozova belediyesi sponsor oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde ASKF’de yapılan kura çekimine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy katıldı.   Fuat ARSLAN BOZOVA- Her zaman spora ve sporcuya desteklerini eksik etmeyen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, bu kez Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2.amatörde mücadele […]

Bozova Belediyesi Amatör kulüplere sponsor oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

  • ASKF 2.Amatörde mücadele verecek olan takımlara Bozova belediyesi sponsor oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde ASKF’de yapılan kura çekimine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy katıldı.

 

Fuat ARSLAN

BOZOVA- Her zaman spora ve sporcuya desteklerini eksik etmeyen Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, bu kez Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2.amatörde mücadele verecek olan kulüplere sponsor oldu. 2021-2022 Futbol sezonu öncesinde geçtiğimiz hafta içerisinde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda düzenlenen kura çekimine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin  Beyazgül ile birlikte katılan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ‘ bugün burada kura çekimini gerçekleştirdiğimiz tüm 2 Amatör spor kulüpleri ve sporcularına başarılar diliyorum. Bir ilin tanıtımında her zaman spor büyük bir katkı sağlamıştır. İlimizde geleceğin futbolcularına   yetiştirme adına tüm amatörlerde futbolculuk yapan futbolcularımız geleceğin yıldızları olacaklardır. Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman spora destek vermektedir. Bizde Bozova Belediyesi olarak bu yıl 2.Amatörde mücadele verecek tüm takımlarımıza sponsor olduk’ dedi. Kura çekimleri öncesinde Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve ASKF Başkanı Adnan Yükselir arasında sponsorluk için imzalar atıldı. Daha sonra ise 4 grup halinde mücadele verecek olan 2. Amatör takım kuraları çekildi.

BAŞKAN BEYAZGÜL”HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR”

Kura çekimi öncesi konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa’nın gençliğine destek vermeye, onlara güvenmeye devam edeceğiz” dedi. Başarılı olabilmek için çok çalışmak gerektiğinin altını çizen Başkan Beyazgül “ Hiçbir başarı tesadüf değildir diyerek bir sporcunun başarıyı yakalayabilmesi için neler yapması gerektiğini aktararak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin ve tüm ilçe belediyelerinin kapıları gençlerimize açıktır” diye konuştu.

AKSOY:” AMATÖRE DESTEK GENÇLERE DESTEK DEMEKTİR”

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ise her zaman gençlerin yanında olduklarını belirterek kendisinin de sporcu geçmişinin olduğuna dikkat çekti. 2. Amatör Lig’e Bozova Belediyesi olarak sponsor olduklarını ifade eden Aksoy Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e de her zaman gençlerin yanında olduğu, desteklerini sürdürdüğü için teşekkürlerini iletti.

YÜKSELİR:” BÜYÜKŞEHİR LOKOMOTİF GÖREVİ ÜSTLENMİŞTİR”

Şanlıurfa ASKF Başkanı Adnan Yükselir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu ve amatör ligler için bir lokomotif görevi gördüğünü söyledi. Yükselir,” Bugüne kadar maddi ve manevi olarak yanımızda olan her isteğimize çözüm odaklı yaklaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve değerli ekibine teşekkür ediyorum dedi. Konuşmaların ardından kuraya katılan 33 kulübün Şanlıurfa 2. Amatör Lig futbol müsabakalarının kura çekimleri gerçekleştirilerek A-B-C-D gruplarında mücadele edecek takımlar belirlendi. Başkan Beyazgül tüm takımlara müsabakalarda başarılar diledi.

FACEBOOK YORUMLARI