USD
EURO
ALTIN

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘Halkımıza verdiğimiz sözü tutuyoruz’

Mustafa AÇIKGÖZ BOZOVA- Bozova Belediyesi, merkezde iş yerlerini ve konutları kamulaştırmaya giderek içerisinde Kitap otağı,Amfi tiyatro ve LED ekranın yer alacağı Bozova Kent Meydanının temeli geçtiğimiz hafta içerisinde atıldı. İlçe merkezinde kamulaştırmaya giderek ilçenin nefes almasını ve gençlerin boş zamanlarını dolu dolu geçirmesini amaçlayan Bozova Belediyesi birçok projeye imza atmaya devam ediyor.Bozova halkının ve gençlerin […]

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy;	‘Halkımıza verdiğimiz sözü tutuyoruz’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mustafa AÇIKGÖZ

BOZOVA- Bozova Belediyesi, merkezde iş yerlerini ve konutları kamulaştırmaya giderek içerisinde Kitap otağı,Amfi tiyatro ve LED ekranın yer alacağı Bozova Kent Meydanının temeli geçtiğimiz hafta içerisinde atıldı. İlçe merkezinde kamulaştırmaya giderek ilçenin nefes almasını ve gençlerin boş zamanlarını dolu dolu geçirmesini amaçlayan Bozova Belediyesi birçok projeye imza atmaya devam ediyor.Bozova halkının ve gençlerin hizmetine sunulacak olan yaklaşık 940 bin TL bedelindeki Bozova Kent Parkı 23.07.2020 tarihinde teslim edilerek Bozova’nın ilk kent meydanı unvanını alacak.

BAŞKAN AKSOY, “HALKIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTUYORUZ”

Seçim çalışmaları kapsamında halka sunduğu projeyi gerçekleştirdiklerini aktaran Bozova Belediye

Başkanı Suphi Aksoy, halka verdiğimiz sözü tutuyoruz dedi.İlçede yapılacak etkinlerin gerçekleştirileceği kent meydanında gençlere yönelik projelerinde yapılmasını amaçladıklarını sözlerine ekleyen Başkan Aksoy;Temelini bugün attığımız kent meydanı ilçemize nefes aldıracak ayrıca etkinliklerin yapılacağı ve gençlerin boş zamanlarını dolu dolu geçireceği bir gençlik parkı konumu hale gelecek. Seçim çalışmalarımız sırasında bu projemizi Bozova halkına sunmuştuk. Halkımızın beğenisini toplayan bu projemizi bugün temelini atarak gerçekleştireceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI