USD
EURO
ALTIN

BİK üyeleri seçildi

Mahmut ALBAYRAK BOZOVA- Basın İlan Kurumu´nun Genel Kurulu´na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü´nün başarılı organizasyonuyla Ankara´da gerçekleşti. Seçime katılan 8 aday arasından Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, katılımcıların tamamının tercihi ile yeniden göreve getirildi. Seçim için Gazetemiz Adına Gazete Sahibi Abdurrahman Elçi, Şanlıurfa’da temsilci […]

BİK üyeleri seçildi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mahmut ALBAYRAK

BOZOVA-

Basın İlan Kurumu´nun Genel Kurulu´na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü´nün başarılı organizasyonuyla Ankara´da gerçekleşti. Seçime katılan 8 aday arasından Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, katılımcıların tamamının tercihi ile yeniden göreve getirildi. Seçim için Gazetemiz Adına Gazete Sahibi Abdurrahman Elçi, Şanlıurfa’da temsilci seçimi için vekaletten katılan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak, Mehmet Demir, Müslüm Çap, Galip Demirli Katıldılar.

195 sayılı Basın İlan Kurumu Teşkiline Dair Kanunun 5´inci maddesinin son fıkrasına istinaden Anadolu gazete sahiplerinin Basın İlan Kurumu Genel Kurulu´na katılacak 3 temsilcisinin seçimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü´nün başarılı organizasyonuyla Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu´nda gerçekleşti.

BYEGM ‘den Başarılı Organizasyon

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Basın İlan Kurumu´nun Genel Kurulu´na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin  belirleneceği seçim için başarılı bir organizasyon gerçekleşti.Salonun güvenlik önlemlerini de özenle yerine getiren BYEGM yetkilileri, sabahın erken saatlerinde Anadolu´nun dört bir yanından gelen delegeleri tek tek karşıladı ve seçimler hakkında bilgilendirdi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından divan oluşturuldu. Divan Başkanlığına Sefa Özdemir, Divan üyeliklerine  İsmet Akıncı, Mehmet Ergün, Selami Bilgin ve Barina Utkan oy birliği ile seçildi.

Kolaylı, Arslan ve Erzen büyük destek gördü

Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin belirleneceği seçimlere toplam 8 aday başvuruda bulundu. Toplam 492 delegeden, oy kullanan 461 delegenin oyunu alan Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, yeniden seçimi kazanarak, BİK Genel Kurul üyeliği ve BYEGM Kartları Komisyonu üyeliğine seçildiler.Elçi

Teşekkür ettiler

Basın İlan Kurumu, Anadolu Gazete Sahipleri Temsilciliği görevine yeniden seçilen Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, kendilerine destek veren tüm delegelere teşekkür ederek “Soğuk havaya rağmen Türkiye´nin dört bir yanından bu salona gelerek bizlere destek veren tüm gazete sahibi meslektaşlarımıza yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bize olan güvenlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkarmayacağız. Her ortamda ve şartta, onların sorunlarına sahip çıkmak için gece gündüz mücadele etmeye devam edeceğiz. Ayrıca, bu organizasyonu, büyük bir özveri ile başarılı bir şekilde sonlandıran Basın Yayın Enformasyon personeline teşekkür ediyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI