USD
EURO
ALTIN

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN BÜYÜK KONGREYE DAVET

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova’da parti teşkilatı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmada Başkan Çiftçi, tüm Bozovalıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 25 Şubat tarihinde yapılacak olan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresine davet etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova temasları kapsamında ocak ayı içerisinde yapılan kongre ile göreve seçilen AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci […]

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN BÜYÜK KONGREYE DAVET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova’da parti teşkilatı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmada Başkan Çiftçi, tüm Bozovalıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 25 Şubat tarihinde yapılacak olan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresine davet etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova temasları kapsamında ocak ayı içerisinde yapılan kongre ile göreve seçilen AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Partili ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği buluşmada Başkan Çiftçi, yeni ilçe başkanı Süleyman Deveci ve yönetim kurulunu tebrik ederek tüm  Bozovalıları 25 Şubat tarihinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresine davet etti. AK kadrolar olarak büyük bir aile olduklarının altını çizen Başkan Çiftçi, “Biz hepimiz partiliyiz ve çok önemli bir kongreye daha gidiyoruz. İl Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, teşkilat anlamında çok güzel çalışmalar gösteren bir ağabeyimiz ve arkadaşımız. Olaya bizler sadece Zeynel başkanımızın kongresi gibi bakmayacağız; bu Şanlıurfa’nın,Bozova’nın, Siverek’in, Hilvan’ın, Viranşehir’in, Harran’ın Suruç’un, Halfeti’nin, Birecik’in, Ceylanpınar’ın, Akçakale’nin, Eyyübiye’nin, Haliliye’nin ve Karaköprü’nün kongresidir. Biz, büyük bir aileyiz ve el birliği ile kongremizi sahipleneceğiz. Partililerimizin aileleri ve akrabaları ile birlikte katılım göstermelerini bekliyoruz. Şimdiden katılım gösterecek herkese teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SELAMLARINI İLETTİ

Başkan Çiftçi konuşmasında geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la başbaşa yaptığı görüşmeyi de partililere aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını Bozovalılara ileten Başkan Çiftçi, “Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa’yı çok seviyor ve kendisi ile başbaşa görüşmemizde tüm Şanlıurfa’ya selamlarını gönderdi. Kendisinin de katılımı göstereceği kongremizin Şanlıurfa’ya yakışır şekilde olacağından da eminim. Bu anlamda teşkilatımız tüm hazırlıklarını tekrardan gözden geçiriyor. İnşallah el birliği ile çok güzel bir kongreyi daha gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Buluşmaya katılan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak da aynı dileklerle tüm Bozovalıları büyük kongreye davet ederken, göreve seçilen AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci de AK kadrolar olarak en iyi şekilde çalışacaklarını söyledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, ESNAFI ZİYARET ETTİ

Başkan Çiftçi partideki buluşmasının ardından Bozova’nın en işlek caddesinde esnafı ziyaret ederek ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu. Esnafın talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Çiftçi, ziyareti kapsamında esnafı da AK Parti Şanlıurfa İl Kongresine davet etti. Akşam saatlerine kadar süren ziyaretin ardından Başkan Çiftçi gece geç saatlerde kent merkezine döndü.

FACEBOOK YORUMLARI