USD
EURO
ALTIN

BAMBARA MTAL sporda

Mahmut ALBAYRAK BOZOVA- 2019-2020 Şanlıurfa 1.Amatör A grubunda mücadele verecek olan Bozova 75.Yıl MTAL spor kulübü kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. En son olarak geçtiğimiz hafta içerisinde Afrika ülkesi Burkina Fasolu oyuncusu Ywes Bambara ile el sıkışarak kadrosuna kattı. BAŞKAN YILDIRIMDAN ŞAMPİYONLUK SÖZÜ Bozova 75.Yıl MTAL spor Şanlıurfa 1.Amatör A grubunda vereceği şampiyonluk mücadelesi öncesinde kadrosunu […]

BAMBARA MTAL sporda
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mahmut ALBAYRAK

BOZOVA- 2019-2020 Şanlıurfa 1.Amatör A grubunda mücadele verecek olan Bozova 75.Yıl MTAL spor kulübü kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. En son olarak geçtiğimiz hafta içerisinde Afrika ülkesi Burkina Fasolu oyuncusu Ywes Bambara ile el sıkışarak kadrosuna kattı.

BAŞKAN YILDIRIMDAN ŞAMPİYONLUK SÖZÜ

Bozova 75.Yıl MTAL spor Şanlıurfa 1.Amatör A grubunda vereceği şampiyonluk mücadelesi öncesinde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezon öncesinde kadrosunu oluşturan 75.Yıl MTAL spor kulübü yeni sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanıyor. Takım ve kadro ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Kulüb başkanı Ömer Yıldırım, ‘takım ve teknik kadro olarak yeni sezona hazırız.takım olarak lige çok iyi hazırlanıyoruz. Kadromuzu güçlendiriyor. Ve yeni sezonda Bozova’mıza ikinci şampiyonluğu yaşatacağız. 75. Yıl MTAL spor hep ilklere imza atmaya devam ediyor.sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırarak bir ilki daha ilçemize ve taraftarımıza yaşatacağız.takıma ve teknik heyete güvenim sonsuzdur. Takıma yeni katılan oyuncularımızla birlikte iyi hazırlıkla lige merhaba diyeceğiz’ dedi.

BAMBARA 75.YIL MTAL SPORDA

Afrika siyahi oyuncu geçtiğimiz hafta Bozova 75.Yıl MTAL spor kulübüne gelerek önümüzdeki sezon için imzayı attı. İmza törenine kulüb Başkanı Ömer Yıldırım, Yönetim kurul üyeleri, İbrahim Halil Satıcı, Mehmet Reşat Gül ve takım antrenörü Mahmut Çağıran hazır bulundu. imza töreni sonrasında takıma yeni katılan Ywes Bambara, Bozova 75.Yıl MTAL spor takımında oynamak bana ve takıma büyük bir zevk verecektir. Önümüzdeki sezon takımım adına gol ve goller atarak takımın başarısı ve şampiyonluğu için mücadele vereceğim. Takım olarak yeni sezonda büyük başarılara imza atacağız. 75.yıl MTAL sporda olmaktan son derece memnunum inşallah taraflarımızın da desteği ile sezon sonunda takımdaki tüm arkadaşlarımla birlikte şampiyonluk kupasını külübümüze ve Bozova ilçesine getireceğiz’ dedi.

FACEBOOK YORUMLARI