USD
EURO
ALTIN

Aksoy ve Akman’dan gazetemize ziyaret

Mahmut ALBAYRAK BOZOVA- Bozova’nın önde gelen STK’larından olan Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy ile Bozova Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Yılmaz Akman geçtiğimiz hafta içerisinde gazetemizi ziyarette bulundular. Ziyarette her iki başkan ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abdurrahman Elçi Başta Bozova sorunları olmak üzere Bozova’nın siyaseti de adeta masaya yatırıldı. Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi […]

Aksoy ve Akman’dan gazetemize ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mahmut ALBAYRAK

BOZOVA- Bozova’nın önde gelen STK’larından olan Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy ile Bozova Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Yılmaz Akman geçtiğimiz hafta içerisinde gazetemizi ziyarette bulundular. Ziyarette her iki başkan ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abdurrahman Elçi Başta Bozova sorunları olmak üzere Bozova’nın siyaseti de adeta masaya yatırıldı. Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy, ‘Bozova merkez başta olmak üzere tüm kırsal mahallelerimizdeki sorunların halledilmesi ve çözümlenmesi için oda olarak her türlü proje ve katkı hazırız. İlçemizin başta ekonomik olarak kalkınması ve ilerlemesi içinde büyük projeler hazırlanmalıdır’ dedi. Bozova Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Yılmaz Akman ise, ‘ilçemizin geri kalmışlığını halletmek ve ilçemizi bölgenin cazibe merkezi haline getirmek adına herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. Bunun için bir esnaf ve kooperatif başkanı olarak bize ne düşüyorsa onu tüm sanayi esnafı ve kooperatif yönetim adına bizde hazırız’ dedi.

SICAK GÜNDEN SİYASET OLDU

Gazetemizi ziyaret eden Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy ile Bozova Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Yılmaz Akman ile Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abdurrahman Elçi sorunların yanı sıra Bozova siyaseti de adeta masaya yatırıldı. 24 Haziran genel seçimleri sonrasında yerel seçimlerin erkene alınacağı gündemi ile birlikte Bozova Belediye başkanlığına Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abdurrahman elçi geçtiğimiz hafta içerisinde bire bir görüştüğü aday adaylar arasında Başta Suphi Aksoy, Hasan Arusoğlu, Mustafa Meral, Mehmet Akgün, Mustafa Yaşar, Faruk Çetiner’in kesin aday olacaklarını belirtirken, ‘yüzyüze görüştüğüm bu kişilerin hepsi de yerel seçimlerinde kesin olarak Belediye başkan adayları olduklarını belirttiler. Hepsinin de tek bir derdi var Bozova’nın geri kalmışlığın gidermek ve hizmetlerin hızlandırılması için aday olacaklarını belirttiler. Bozova konum ve coğrafi olarak hak ettiği yerde olmadığı ve hizmet açısında da adeta kendi kaderine terk edildiğini belirttiler. Bozova Ziraat Oda Başkanı Suphi Aksoy, yerel seçimlerde kesinlikle AK Partiden Belediye Başkan Adayı olacağını belirterek, ‘ Bozova’mız hizmet anlamında hak ettiği yerde değildir. Bozova’ya gerçekten kim hizmet edecekse o kişi belediye başkan adayı olsun, Belediye koltuğuna değil belediyecilikte hizmet aşkı ile gelen kişinin belediye başkanı olmasını istiyoruz. Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AK Partiden 30’a yakın kişi şimdiden aday adaylıklarını bir bir açıklıyorlar. Aday adayları içerisinde hakikatten tek derdi millet sevdası Hizmet aşkı olanların aday adayı olmalarını istiyoruz. Sadece kimlik için aday adayı olmasınlar. Halkımız kendisine kim hizmet edecekse tepeden bakmayacaksa sürekli olarak içlerinde yanlarında olacak başka istiyorlar’ dedi. Bozova Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Yılmaz Akman ise ‘Bozova ilçemiz hizmete susamış bir ilçedir. Halkımız hizmet aşkı ile yanıp tutuşuyor. Bugüne kadar İlçemiz sürekli olarak ilerleme yerine hep geri giden bir ilçe konumuna gelmiştir. Bozova kent merkezindeki esnafımız neredeyse kan ağlıyor. Çoğu esnafımız siftah bile yapmadan kepenk kapatarak akşam evine ekmek götüremez oldu. Belediyecilik hizmeti sürekli olarak esnafın kalkınması büyümesi demektir. Belediye iş kapısı değildir belediye hizmet kapısı olmalıdır. İlçemize kim daha iyi hizmet edecekse o kişi belediye başkanı olsun’ dedi.

FACEBOOK YORUMLARI